Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pátou zastávkou v Quiksilver snowparku na Lipně pokračuje série akcí Freeride.cz Just Ride, kterou pro vás pořádá náš magazín společně se značkou Nokia. Po zastávkách v Krkonoších a Orlických horách se tuto sobotu 13.2.2010 přesouváme přes celou republiku na Šumavu. Stanové městečko rozbijeme ve spodní části areálu u vstupu na lanovou sedačku, takže nás budete mít přímo na očích. V parku vás pak čeká náš klasický program s coachingem Nokia Team riderů. Těšíme se na vás!

Internetový portál Freeride.cz, konkrétně jeho snowboardingová sekce, v letošní sezóně organizuje ve spolupráci s firmou Nokia řadu šesti akcí s názvem “Freeride.cz Just Ride!”. Jedná se o sérii “happeningů”, které se uskutečňují v různých zimních střediscích na českých horách. Základním bodem programu není závod, ale jen “volné ježdění” v kvalitně připravených snowparcích. Účelem je zajistit super podmínky především pro nesponzorované jezdce, narozdíl od klasických závodů, kdy si “obyčejný” člověk moc nezajezdí. Již pátá zastávka se odehraje tuto sobotu 13. února v Quiksilver Snowparku Lipno! Aktuální info o stavu parku sledujte ZDE.

Všichni “amatérští” snowboardisté a snowboardistky si mohou nechat od dvou profi fotografů Freeride.cz nafotit akční fotky na překážkách a natočit si od kameramana videozáběry, které pak budou ke stažení / streamování na Freeride.cz. Ve snowparku na vás bude čekat stanové městečko se stánky Freeride.cz a především snowboardových partnerů, kteří zde budou mít možnost tzv. “demo testu”, neboli zapůjčování snowboardové výbavy.

Na Lipně si tak budete moci půjčit hardware od značek Burton, Forum, Ride, Bataleon, LIB Technologies, GNU, Roxy, DC, a SP United. Opět budete moci zkoušet a porovnávat co hrdlo a především nohy ráčí a to vše ZDARMA! Snowpark nebo alespoň jeho část bude ozvučena a po celý den vám bude hrát DJ Akvamen. Kromě demo stánků budete moct využít služeb tzv. “Swis-Shop.cz Snowboardové kliniky”, kde vás naučí jak správně navoskovat prkno nebo jak nejlépe nabrousit hrany.

Další podstatnou náplní akce je tzv. Nokia Xtour, která “obráží” všechny akce Freeride.cz Just Ride! Jezdci Nokia Teamu vás budou opět zdarma učit jak na freestylové triky. Na Lipně vám budou k dispozici “coachové” Darek Macháně, Jakub Chochola, Kuba Petr, Radim Čada, Lenka Jindrová, Vašek Gába, Patrik Schwarz, Hanka Vojtěchovská a Marin Matoušek. Ti vás budou natáčet na mobily Nokia s kvalitní vestavěnou kamerou a svoje triky si pak budete moci pustit na portálu www.ovi.com. Více info najdete na www.xnasob.cz.

Nebyla by to pořádná snb akce bez pořádného mejdanu, který se vždy odehrává v režii Jägermeisteru. Po ježdění v parku na Lipně se všichni večer sejdeme ve 20:00 hod. v Disco klubu Exil, kde pro vás budou k tanci, poslechu a zábavě hrát DJ´s Jorgos a Abdul52. Jägermeister s Red Bullem poteče proudem (drink za 75 Kč), samotný drink Jägeru za krásných 35 Kč.

Takže si to pěkně shrňme:

Datum: sobota 13. února 2010 (cca 10.00 - 16.00)

Název: Freeride.cz Just Ride!

Hlavní organizátor: Freeride.cz

Hlavní partner: Nokia

Mediální partneři: Free magazine, Radio 1

Partner a organizátor afterparty: Jägermeister

Partneři: Swis-Shop.cz, Red Bull

Demo partneři: Burton, Forum, Ride, Bataleon, Mervin (LIB Technologies, GNU, Roxy), DC, SP United